Odkaz na Guild WebDomovCalendarGuild ServerHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Všeobecné Guild Info

Goto down 
AutorSpráva
Corupter
Admin
Admin
avatar

Počet príspevkov : 183
Join date : 22.07.2010
Age : 29
Bydlisko : PB

OdoslaťPredmet: Všeobecné Guild Info    Št júl 22, 2010 8:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sme skupina ľudí, ktorých baví tráviť svoj voľný čas okrem iného aj v hre World of Warcfraft kde pôsobíme pod názvom The Life Stealers už dlhé roky. Prvá TLS Guilda bola založená v začiatkoch tejto hry ešte v originálnej verzii. Za čias vanilly Guilda zažívala skvelé obdobie. Názov Guildy bol symbolom strachu pre alianciu a Guilda patrila k najlepším Guildám na serveri. Neskor sa Guilda začala rozrastať na rôzne servere. Ich počet bol rádovo v desiatkach a ako každá slušnejšia Guilda tak aj The Life Stealers sa rozšírila aj na oficiálne servere Blizzardu. V posledných mesiacoch už nieje veľa fungujúcich článkov tejto Guildy, k posledným patrí práve naša Guilda na serveri Anathema projektu Nemesis.
Guildu na serveri Anathema sme založili na prelome rokov 2008 a 2009, oficiálne založenie prebehlo 1. 5. 2009. Do tohoto dátumu Guilda fungovala prevažne ako súkromná komunita členov The Life Stealers ktorá prešla na server Anathema z nášho predchádzajúceho serveru. Pôvodné zameranie Guildy bolo PvP a mierne sme sa venovali aj PvE. Pri PvP sme trávili asi 85% času a občas sme si skočili nejaký raid na odreagovanie. Súčasné zameranie sa moc nezmenilo až na to, že PvP teraz venujeme približne 95% času. Konkrétne na Anatheme sme zažili veľa úspechov ako v PvP tak aj v PvE. Mali sme prečistené všetky dungeony ako napríklad Hyjal, Black Temple, Sunwell Plateau ale taktiež sme si veľmi slušne viedli aj na poli PvP ako v arénach tak battlegroundoch a world PvP. Vyhrali sme niekoľko eventov a naši členovia obsadzovali prevažne top miesta v tabuľkách arén a battlegroundov. Niekoľko krát sme dosiahli Guild House ktorý vlastníme aj v súčastnosti. Guilda vlastní niekoľko prvenstiev na realme ako napríklad hráčov ktorí doexpili na lvl 80 ako 1. na serveri alebo naskillovali profesie ako 1. na serveri. Náš posledný Guild House sme tiež dosiahli ako 1. na serveri. Taktiež v našich radách máme 2 multiboxerov. Quelle (3x paladin) ktorý bohužiaľ moc nehrá a Apocalypse (5x shaman) ktorý naďalej aktívne hrá. Guildu pravidelne prečisťujeme a tak udržiavame počet hráčov na 200-300 členov pri čom online bolo maximálne 45 členov, priemerne nás je 20-30. Občas skočíme nejaké to PvE do ToC/VoA alebo ICC ale prevažne sa venujeme PvP ako napríklad Premade Guild Battlegroundom ktoré občas zosynchronizujeme a tak logneme 10-15 člennú skupinu. Potom občas skočíme pre zábavu do Alliančných miest prípadne obránime naše mestá pred útokom Alliancie. Väčšinu času stráveného pri PvP trávime arénami, battlegroundmi a duelmi v našom novom Guild House. Guilda môže ponúknuť kvalitný a zabehnutý kolektív skúsených hráčov. Máme prepracovaný systém Guildových hodností kde hráči dostanú povýšenie na základe svojich zásluh pre Guildu. V väčším rankom sa členom sprístupňujú ďalšie a ďalšie časti Guild Banky ako aj funkcie Guildy samotnej.
Máme prepracovaný [You must be registered and logged in to see this link.] ktorý je už bohužiaľ umiestnený na free hostingu, taktiež vlastníme vlastné [You must be registered and logged in to see this link.]. Na hlasovú komunikáciu používame program [You must be registered and logged in to see this link.] občas sa tam stretneme aj 15-20 naraz keď plánujeme nejakú väčšiu akciu ale najčastejšie tam veľa členov nieje. To ale chceme zmeniť v budúcnosti. Mumble používame hlavne na arény.

Pre prijatie do Guildy musíte spĺňať väčšinu podmienok ako napríklad:
* Ochota hrať za Guildu, nie len za seba
* Aspoň 9-mesačná herná prax
* Vek aspoň 17 rokov
* Znalosť angličtiny aspoň na úrovni porozumenia stránok ako wowwiki.com, wowhead.com...
* Znalosť základných herných mechanizmov
* Znalosť svojho classu (ideálne aj hlbšia znalosť ostatných classov)
* Aspoň 1 profesia na plnom skille
* Epický gear, nemusí byť celý, ale musí na ňom byť vidieť snaha pracovať na svojej postave
* Čistý výpis z regista trestov

Vedenie Guildy:
* Guild Master: Corupter (Corrupter, Corupterr Akasha, Akkasha)
* Zástupcovia: Chix (Chixen), Galdrielo (Galdriel, Gald, Gal)
* Officeri: Drticenkos (Drticenko), Mikwik (Sussano), Fenhryz (Fenhryza)
* Class Leaderi: [You must be registered and logged in to see this link.]

Nových členov zatiaľ naberáme cez náš recruitovací systém. V praxi to vyzerá asi takto: hráč si podá prihlášku na [You must be registered and logged in to see this link.], na danú prihlášku sa potom pozrú Officeri a zhodnotia ju. Pokiaľ je prihláška dobrá tak sa daný hráč pošle za Class Leaderom svojho povolania a ten ho následne preskúša či daný hráč dostatočne ovláda svoj charakter. Pokiaľ ovláda tak sa zisťuje či ma daný hráč nejaký spor s už zabehnutým členom Guildy. Ak tam nieje žiaden spor tak sa daný hráč prijme. Pokiaľ tam spor je tak sa hráči pošlú k sebe na whisp aby si daný spor vyriešili. Ak spor vyriešia a člen čo už je v Guilde bude súhlasiť s prijatím tak sa hráč prijme. Pokiaľ si spor nevyriešia tak sa prihláška zamietne. Pokiaľ hráč neprejde cez Class Leadera alebo jeho prihláška nieje dostatočne dobrá tak sa daná prihláška zamietne a považuje sa za vybavenú. Vybavené prihlášky sa umiestňujú do koša kde sú následne zmazané. Officeri si občas preskúšajú člena aj po preskúšaní Class Leaderom.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na záver ešte spoločné Guild foto k príležitosti 1. výročia založenia Guildy na Anatheme. Je mi ľúto, že si nenašli čas všetci členovia ale pevne verím, že na budúce to bude lepšie. Click pre plnú veľkosť.
[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.stealers.yw.sk/
 
Všeobecné Guild Info
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Všetko o Guilde The Life Stealers :: Všetko o Guilde-
Prejdi na: